x
   
     
Markafoni yi duydunuz mu? Duymadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz! Eğer bir kredi kartı sahibiyseniz ve internetten alışveriş yapıyorsanız size çok iyi bir tavsiyede bulunacağız.  “Markafoni“ ile artık piyasanın %50-70 altında fiyatlarla alışveriş yapabileceksiniz.. Markafoni Avrupa da ve Amerika da milyonlarca insanın yaşadığı alışveriş keyfini Türkiye ye getiren özel bir kulüptür. Sitede giyim, aksesuar, kozmetik, oyuncak, teknoloji, spor malzemeleri gibi alanlardaki seçkin ve ünlü markalar %50-70 indirim oranlarıyla ve özel kampanyalarla üyelerle buluşuyor.
Markafoni Sitesine Gitmek için TIKLAYIN
1V1Y ya da uzun ismiyle “Bir Varmış Bir Yokmuş“ en saygın markaları, en yeni sezon ürünlerini ve sürpriz kampanyaları, keyifli ve güvenli bir alışveriş ortamında sunuyor. 1V1Y ,Bir Varmış Bir Yokmuş, Türkiye’nin moda sektörüne imza atmış 16 köklü firmasının güçbirliği yapması ile Mart 2011’de kurulmuştur. Güncel moda haberlerinden stil önerilerine kadar farklı lezzette öneriler sunmakta olan 1V1Y.COM, Türk ve dünya markalarının yeni sezon ‘en’lerine, ve geçmiş sezon ürünlerine çok özel kampanyalar ile ulaşabileceğiniz online alışveriş sitesidir.
1V1Y Sitesine Gitmek için TIKLAYIN
Güvenli online alışveriş keyfi için daha fazlasını isteyenler, onlarca kategoriden binlerce ürünü seçmenin en şık yoluyla çoktan tanıştılar.
Doğan Online, Cem Hakko ve Konsept tarafından hayata geçirilen yeni alışveriş fenomeni daybuyday modaya yön veren markaların sahip olmak istediğiniz tasarımlarını, size %90’a varan indirimli fiyatlarla sunuyor. siteye üye olarak hiç kimseden alamayacağınız tekliflerle karşılaşacaksınız. Bu site “Keşfedecek ne kaldı?” diyenler için online alışverişin en seçkin dünyasını sunuyor.
Day Bu Day Sitesine Gitmek için TIKLAYIN
 

 

   
     
limango seçkin markaları avantajlı fiyatlar ile yalnızca üyelerine sunan, kapalı devre alışveriş sistemidir. limango, tekstil ürünleri ağırlıklı olmak üzere, aksesuar, ev eşyası ve ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürün çeşitliliğine sahip 'Private Shopping' konseptini tüketici ile buluşturmaktadır. limango bir Otto Group şirketidir. Sınırlı sayıdaki seçkin ürünlerin %85'e varan indirimler ile 2 ila 5 gün arasında değişen sürelerde satışa sunulmasıdır. Üyeler yalnızca davet edilip üye olarak bu kapalı devre satış aktivitelerinden faydalanabilmektedir.  MORHİPO'da farklı markalardan ve kampanyalardan tek bir sepette alışveriş yapar, tek bir kargo ücreti ödersiniz! Kullanmadığınız ürünü 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade kargo ücretinizi de
MORHİPO öder.
MORHİPO'da kargonuz; İstanbul içerisinde ertesi gün, İstanbul dışında 24-72 saat içerisinde teslim edilir. Zamanında ulaşmayan kargonun bedeli MORHİPO tarafından ödenir. MORHİPO'da Boyner Holding deneyimiyle alışveriş yapmanın ayrıcalığını ve konforunu yaşarsınız.
Vipdükkan özel alışveriş kulübü; giyimden dekorasyona, aksesuardan kozmetiğe, elektronikten oyuncağa, tekstilden küçük ev aletlerine kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Seçkin markaların anlaşmalı ürünlerini vitrinlerine taşıyor ve sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. Vipdukkan'da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının çok daha altında sunuluyor. Siz de bu seçkin alışveriş kulübüne üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabileceksiniz.
     
     
     
  AlaMarka, dünyanın en seçkin markalarını moda trendlerini kapalı üyelik yapısıyla seçkin müşterilerine sunan bir lüks yaşam ve alışveriş kulübüdür. AlaMarka'da Boutique ve Kampanya olmak üzere iki farklı üyelik sistemi mevcuttur. AlaMarka Boutique üyeliği davet esasına dayanır. Davet edilen üyeler dünyanın en seçkin markalarına yıl boyunca avantajlı fiyatlarla ulaşabilirler. AlaMarka'ya hemen üye olarak tüm seçkin markalara tek bir adresten ulaşmaya ve avantajlı fiyatlarla lüks ve güvenli alışverişin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Üye Girişi | İletişim

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.