x

 

 

Seden Bayan Giyim

Eklenme Tarihi: 31.07.2012

Seden Bayan Giyim


 

Marka:

Seden'in, kendine güvenen şehirli kadınlar için hazırladığı lüks ve elegant koleksiyonu Life is Color ile davetlerinizin en şık ismi siz olacaksınız.

SEDEN GİYİM

Seden'in, kendine güvenen şehirli kadınlar için hazırladığı lüks ve elegant koleksiyonu "Life is Color" ile davetlerinizin en şık ismi siz olacaksınız.


Seden Life is Color koleksiyonuyla bahar ve yazı yalın & asil hatlarla karşılıyor.. Mat ve parlaklığın uyum içindeki dansı, taze ve kadınsı bahar çiçeklerinin renkleri ve güneşin ilk ışıkları ile zenginleştirilen koleksiyon büyülüyor.

Life is Color, koleksiyonuna hayat verecek zarif, işinde, evinde ve tüm hayatında kendi çizgisini yansıtan şehirli kadınlardan ilham alınarak hazırlandı. Safran, sezonun en göz alıcı rengi olarak koleksiyonumuzda yer alırken, baharın vazgeçilmez rengi benetton yeşili şehir şıklığını tamamlıyor.
Modern hayatın içinde zarafetiyle büyüleyen, bir kelebek kadar narin bir o kadar da güçlü, ayakları yere basan ve tüm gününü ofiste geçiren kadınlar için, iş sonrası kullanıma da uygun, şık ve feminen tasarımlar da koleksiyonda yer alıyor.


Abartıdan uzak, şık ve zarif modellerin yer aldığı "Life is Color" koleksiyonunda bu sene zarif elbiseler kışın olduğu gibi bahar ve yazda da kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yerini alacak.

Bu Kategorideki Diğer Yazılar
 - Şal ModelleriŞal Modelleri - Perlina - Perlina TuniklerPerlina Tunikler - Perlina Mango - Mango Tunik ve Uzun HırkaMango Tunik ve Uzun Hırka - Mango Kayra - Kayra GiyimKayra Giyim - Kayra Tuğba & Venn - Pardesü ve Kap ModelleriPardesü ve Kap Modelleri - Tuğba & Venn Vakko - Vakko EşarpVakko Eşarp - Vakko Park Bravo - Park Bravo TunikPark Bravo Tunik - Park Bravo Kayra - Kayra Shop AçıldıKayra Shop Açıldı - Kayra  - e-setrms açıldı !e-setrms açıldı ! -

Üye Girişi | İletişim

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.