x

 

 

Seden Bayan Giyim

Eklenme Tarihi: 31.07.2012

Seden Bayan Giyim


 

Marka:

Seden'in, kendine güvenen şehirli kadınlar için hazırladığı lüks ve elegant koleksiyonu Life is Color ile davetlerinizin en şık ismi siz olacaksınız.

SEDEN GİYİM

Seden'in, kendine güvenen şehirli kadınlar için hazırladığı lüks ve elegant koleksiyonu "Life is Color" ile davetlerinizin en şık ismi siz olacaksınız.


Seden Life is Color koleksiyonuyla bahar ve yazı yalın & asil hatlarla karşılıyor.. Mat ve parlaklığın uyum içindeki dansı, taze ve kadınsı bahar çiçeklerinin renkleri ve güneşin ilk ışıkları ile zenginleştirilen koleksiyon büyülüyor.

Life is Color, koleksiyonuna hayat verecek zarif, işinde, evinde ve tüm hayatında kendi çizgisini yansıtan şehirli kadınlardan ilham alınarak hazırlandı. Safran, sezonun en göz alıcı rengi olarak koleksiyonumuzda yer alırken, baharın vazgeçilmez rengi benetton yeşili şehir şıklığını tamamlıyor.
Modern hayatın içinde zarafetiyle büyüleyen, bir kelebek kadar narin bir o kadar da güçlü, ayakları yere basan ve tüm gününü ofiste geçiren kadınlar için, iş sonrası kullanıma da uygun, şık ve feminen tasarımlar da koleksiyonda yer alıyor.


Abartıdan uzak, şık ve zarif modellerin yer aldığı "Life is Color" koleksiyonunda bu sene zarif elbiseler kışın olduğu gibi bahar ve yazda da kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yerini alacak.

Bu Kategorideki Diğer Yazılar
Roman - Roman Giyim Kapalı Bayanlar İçinRoman Giyim Kapalı Bayanlar İçin - Roman Beymen - Beymen EşarpBeymen Eşarp - Beymen Perlina - Perlina TuniklerPerlina Tunikler - Perlina Kayra - Kayra GiyimKayra Giyim - Kayra Koton - KOTON 2012KOTON 2012 - Koton Kayra - Kayra Shop AçıldıKayra Shop Açıldı - Kayra Vakko - Vakko EşarpVakko Eşarp - Vakko  - Eşarp Bağlama ŞekilleriEşarp Bağlama Şekilleri - Zara - ZARA 2012 Kapalı Bayanlar İçinZARA 2012 Kapalı Bayanlar İçin - Zara

Üye Girişi | İletişim

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.