x

 

 

Kepek Oluşumunun Nedenleri

Eklenme Tarihi: 25.11.2011

Kepek Oluşumunun Nedenleri


 

Marka:

Kepeğe neden olan saç bakım yanlışları nelerdir?

Saçlarımızdaki kepekler  genetik  faktörlerden olabileceği gibi saçımıza uyguladığımız yanlış bakım ürünleri  , saç ürünlerinden de olmuş olabilir.

Kepeğe neden olan saç bakım yanlışları nelerdir?

Saçlarımızdaki kepekler  genetik  faktörlerden olabileceği gibi saçımıza uyguladığımız yanlış bakım ürünleri  , saç ürünlerinden de olmuş olabilir. Örneğin ,  banyoda uzun süre kalmak , saçlarımızı sıcak sularla yıkamak ve sık sık saçlarımızı yıkamak ne yazık ki kepek  oluşumuna zemin hazırlayan nedenlerin arasında yer alır.

Saçlarımıza şekil vermek için kullandığımız  jöle gibi kozmetik ürünlerinin miktarının fazla kullanılması ve sık sık uygulanan kozmetik ürünlerde gözenekleri tıkayacağından saçlarımızda kepek yapar. Bu tür kozmetiklerin kullanılmasından sonra akşam kesinlikle saçların yıkanılması gerekiyor. İki üç gün arka arkaya jöle kullanmak son derece yanlıştır.
Bu Kategorideki Diğer Yazılar
 - Kış Aylarında Tüm Bedeninize BakımKış Aylarında Tüm Bedeninize Bakım -  - Ayak BakımıAyak Bakımı -  - Dudak BakımıDudak Bakımı -  - Saç Düzleştiricilerinden KorkmayınSaç Düzleştiricilerinden Korkmayın -  - Parfüm Seçiminin Püf NoktalarıParfüm Seçiminin Püf Noktaları -  - Kırılan Bozulan Kozmetikleri Kurtarmanın YollarıKırılan Bozulan Kozmetikleri Kurtarmanın Yolları -  - Her Saça Farklı KesimHer Saça Farklı Kesim -  - Doğal KozmetikDoğal Kozmetik -  - Ten Renginize Göre Göz MakyajıTen Renginize Göre Göz Makyajı -

Üye Girişi | İletişim

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.