x

 

 

Kepek Oluşumunun Nedenleri

Eklenme Tarihi: 25.11.2011

Kepek Oluşumunun Nedenleri


 

Marka:

Kepeğe neden olan saç bakım yanlışları nelerdir?

Saçlarımızdaki kepekler  genetik  faktörlerden olabileceği gibi saçımıza uyguladığımız yanlış bakım ürünleri  , saç ürünlerinden de olmuş olabilir.

Kepeğe neden olan saç bakım yanlışları nelerdir?

Saçlarımızdaki kepekler  genetik  faktörlerden olabileceği gibi saçımıza uyguladığımız yanlış bakım ürünleri  , saç ürünlerinden de olmuş olabilir. Örneğin ,  banyoda uzun süre kalmak , saçlarımızı sıcak sularla yıkamak ve sık sık saçlarımızı yıkamak ne yazık ki kepek  oluşumuna zemin hazırlayan nedenlerin arasında yer alır.

Saçlarımıza şekil vermek için kullandığımız  jöle gibi kozmetik ürünlerinin miktarının fazla kullanılması ve sık sık uygulanan kozmetik ürünlerde gözenekleri tıkayacağından saçlarımızda kepek yapar. Bu tür kozmetiklerin kullanılmasından sonra akşam kesinlikle saçların yıkanılması gerekiyor. İki üç gün arka arkaya jöle kullanmak son derece yanlıştır.
Bu Kategorideki Diğer Yazılar
 - Kırmızı RujKırmızı Ruj -  - Dudak BakımıDudak Bakımı -  - Her Saça Farklı KesimHer Saça Farklı Kesim -  - Ten Renginize Göre Göz MakyajıTen Renginize Göre Göz Makyajı -  - Ayak BakımıAyak Bakımı -  - Güzel Görünmenin SırlarıGüzel Görünmenin Sırları -  - Burçların Güzellik SırlarıBurçların Güzellik Sırları -  - Yiyelim GüzelleşelimYiyelim Güzelleşelim -  - Parfüm Seçiminin Püf NoktalarıParfüm Seçiminin Püf Noktaları -

Üye Girişi | İletişim

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.