x

 

 

Kepek Oluşumunun Nedenleri

Eklenme Tarihi: 25.11.2011

Kepek Oluşumunun Nedenleri


 

Marka:

Kepeğe neden olan saç bakım yanlışları nelerdir?

Saçlarımızdaki kepekler  genetik  faktörlerden olabileceği gibi saçımıza uyguladığımız yanlış bakım ürünleri  , saç ürünlerinden de olmuş olabilir.

Kepeğe neden olan saç bakım yanlışları nelerdir?

Saçlarımızdaki kepekler  genetik  faktörlerden olabileceği gibi saçımıza uyguladığımız yanlış bakım ürünleri  , saç ürünlerinden de olmuş olabilir. Örneğin ,  banyoda uzun süre kalmak , saçlarımızı sıcak sularla yıkamak ve sık sık saçlarımızı yıkamak ne yazık ki kepek  oluşumuna zemin hazırlayan nedenlerin arasında yer alır.

Saçlarımıza şekil vermek için kullandığımız  jöle gibi kozmetik ürünlerinin miktarının fazla kullanılması ve sık sık uygulanan kozmetik ürünlerde gözenekleri tıkayacağından saçlarımızda kepek yapar. Bu tür kozmetiklerin kullanılmasından sonra akşam kesinlikle saçların yıkanılması gerekiyor. İki üç gün arka arkaya jöle kullanmak son derece yanlıştır.
Bu Kategorideki Diğer Yazılar
 - Güzel Görünmenin SırlarıGüzel Görünmenin Sırları -  - Doğal KozmetikDoğal Kozmetik -  - Yiyelim GüzelleşelimYiyelim Güzelleşelim -  - Burçların Güzellik SırlarıBurçların Güzellik Sırları -  - Ayak BakımıAyak Bakımı -  - Parfüm Seçiminin Püf NoktalarıParfüm Seçiminin Püf Noktaları -  - Evde Saç YapımıEvde Saç Yapımı -  - Kırmızı RujKırmızı Ruj -  - Kış Aylarında Tüm Bedeninize BakımKış Aylarında Tüm Bedeninize Bakım -

Üye Girişi | İletişim

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.