x

 

 

Nine West Ayakkabı Çanta

Eklenme Tarihi: 13.02.2012

Nine West Ayakkabı Çanta


 

Marka:

Nine West şık tasarımlarıyla modern kadınlara hitap eden koleksiyonlar hazırlıyor.Nine West, özelikle zaman zaman yaptığı yüksek yüzdeli indirimlerle adından söz ettirmekte.

Nine West

Nine West şık tasarımlarıyla modern kadınlara hitap eden koleksiyonlar hazırlıyor. Ayakkabı markası olarak moda sektörüne giren Nine West daha sonra el çantası, güneş gözlüğü, mücevher, takı, saat, şapka vs. gibi aksesuar ürünlerine de yöneldi ve kadınlara tarafından sıklıkla tercih edilen markalar arasına girdi. 2006 yılına kadar Fred Allard'ın tasarımcı olarak çalıştığı Nine West, özelikle zaman zaman yaptığı yüksek yüzdeli indirimlerle adından söz ettirmekte.Bunun yanı sıra, outlet mağazalarıyla da hizmet veren Nine west'te özellikle sezon sonlarında uygun fiyatlı ürünler bulmak mümkün.


Bu Kategorideki Diğer Yazılar
 - Birbirinden Şık Portföy ModelleriBirbirinden Şık Portföy Modelleri - Zara - ZARA ÇANTAZARA ÇANTA - Zara Mango - Mango Çanta ModelleriMango Çanta Modelleri - Mango  - Matmazel ÇantaMatmazel Çanta -  - Lastik Çizme Modası Lastik Çizme Modası - İnci - İnci Sonbahar Kışİnci Sonbahar Kış - İnci Derimod - DerimodDerimod - Derimod Burberry - Burberry ÇantaBurberry Çanta - Burberry Zara - ZARA AYAKKABIZARA AYAKKABI - Zara

Üye Girişi | İletişim

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.